|
Dodnes neustále kolujú rôzne staré duchovné programy, učenia ktoré boli pravdou v tej prítomnosti. Dnes už sa to pretransformováva. Čo to znamená? Poviem len nejaké príklady. Ešte 20 rokov dozadu sa vyučovalo, že máme 7 čakier. Naozaj ích máme 7 alebo sa aktivovali ďalšie?
Rovnako sa vyučovalo a strašilo s karmou. Naozaj len zákon príčiny a následku? Zabudli sme na účel, čo je hlavnou zložkou tohto zákona. A atď. Chcel som len vás upozorniť, že transformácia nie je len návrat k niečomu starému, ale poučenie sa a transformovanie toho starého na novú kvalitu. Transformácia je neustála zmena, rast, prijímanie novej kvality bytia. Prakticky to znamená, byť pripravený na neustálu zmenu, rast. Znamená to aj staré zmeniť, uvedomiť, vyčistiť, robiť, žiť v novej kvalite. Napríklad. Môžeme sa rozprávať o Atlantide ale sme doteraz naprávali vtedajšie chyby (jedinci) a dnes obnovujeme nie staré učenia, ale pretransformované vnímania. Každý z nás podľa vlastných schopností. Vesmír nepotrebuje obnovovať to staré. Vraciame sa do starého aby sme to vylepšili, zmenili a tak napredovali dopredu domov. Šťastnú cestu milovaní. S láskou pre nás Apukhe Zdroj: FB |
Details
|
RSS Feed